O ANMAX

Firma ANMAX s.c. – producent profili PVC powstała w roku 2002 zaczynając działalność od produkcji uszczelki do systemów drzwi przesuwnych, oraz listew do glazury i terakoty.

Z czasem oferta została rozszerzona o profile i narożniki do systemów ociepleń (ETICS) takich jak: narożniki, okapniki, bonie, a także listwy do wykończenia płyt gipsowo-kartonowych we wnętrzach (kątowniki, listwa zakończeniowa do płyt gipsowo-kartonowych).
W odpowiedzi na zapytania odbiorców wkrótce nasza oferta poszerzyła się o listwy dystansowe do klinkieru i listwę zakończeniową do folii kubełkowej.
Kolejne lata zaowocowały utworzeniem nowych marek: Listello, która zawiera listwy ozdobne do wnętrz, (w tym Profil LED GK – listwę do montażu taśm LED na płycie gipsowo-kartonowej), oraz GARDENER wraz z naszym najnowszym produktem: obrzeżem do trawników GARDENER nie wymagającym łączeń.

Od początku istnienia firmy stawiamy na najwyższą jakość naszych produktów, czego skutkiem jest uzyskanie Aprobaty Technicznej, Atestu Higienicznego.
Firma ANMAX odnotowuje stale coraz większy rozwój – nawiązujemy współpracę z nowymi odbiorcami w kraju i zagranicą, asortyment nadal się powiększa.

Od 2011 roku bierzemy udział w Międzynarodowych Targach Budownictwa BUDMA.

W związku ze stale rosnącym potencjałem firmy zapraszamy do współpracy firmy dystrybucyjne, hurtownie, sieci sklepów.

 

ANMAX
Juchnowiec Dolny, ul. Spacerowa 3
16-061 Juchnowiec Kościelny
anmax1@interia.pl

Biuro:
tel.:+48 661-704-321
e-mail: biuro@anmax.eu

Back to Top